Zdalna administracja bazami danych Oracle i SQL Server
 
  • pierwsza taka firma w Polsce
  • pełen zakres usług
  • sprawne rozwiązywanie problemów
 

Expert DBA jest firmą ekspercką, świadczącą kompleksowe usługi dotyczące baz danych, hurtowni danych i systemów klasy Business Intelligence w oparciu o produkty firm Oracle i Microsoft.

Historia i misja
Firma Expert DBA powstała w 2003 roku z prostą misją: świadczenie usług eksperckich mających na celu pomoc klientom w optymalnym wykorzystaniu najnowszych technologii dotyczących relacyjnych baz danych Oracle i SQL Server.

Teraźniejszość
Mijają kolejne lata, wraz z nimi kolejne wersje serwerów baz danych: Oracle 7, Oracle 8, Oracle 8i, Oracle 9i, Oracle 10g, 11g,12c my konsekwentnie pozostajemy wierni wcześniej założonym celom. Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo danych, zachowanie ciągłości pracy czy wysoka wydajność ich serwerów baz danych i jak wielkim zaufaniem nas obdarzają, powierzając nam swoje serwery. Dlatego traktujemy swoją pracę jak służbę, wierzymy, że taka jest nasza rola i nasz przywilej. Ciągle powi?kszamy swoje doświadczenie, zdobywamy kolejne certyfikaty, tak, aby nasi Klienci mogli skupić się na tym co robią najlepiej – na swoim biznesie.

O usługach
W skład naszych usług wchodzą: szkolenia, dedykowane konsultacje, usługi eksperckie oraz usługa zdalnej administracji i monitorowania serwerów baz danych Oracle i SQL Serwer - Remote DBA.

Zespół
Cała nasza załoga to certyfikowani eksperci Oracle i SQL Server z kilkunastoletnim doświadczeniem w administracji, programowaniu oraz prowadzeniu szkoleń dotyczących baz danych.

Klienci
Zaufali nam tacy Klienci, jak: Alcatel-Lucent, Hewlett Packard Polska Sp. z o.o., COMARCH S.A, Microsoft Polska Sp. z o.o., Bridgestone Poland Sp. z o.o., Nokia Siemens Networks Sp. z o.o., Volkswagen Pozna? Sp. z o.o., Michelin Polska S.A., Nordea Bank Polska S.A., Bank Millennium S.A.Copyright C 2009 RemoteDBA.pl. Created by Unigroup Sp. z o.o.