Zdalna administracja bazami danych Oracle i SQL Server
 
  • najlepsi eksperci
  • zawsze do Twojej dyspozycji
  • zdalne wsparcie
 

Expert DBA jest pierwszą firmą w Polsce świadczącą kompleksowe usługi związane ze zdalną administracją serwerami baz danych Oracle i SQL Server.

Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo danych, zachowanie ciągłości pracy czy wysoka wydajność ich serwerów baz danych oraz jak wielkim zaufaniem nas obdarzają, powierzając nam swoje serwery. Dlatego traktujemy naszą pracę jak służb, wierzymy, że taka jest nasza rola i nasz przywilej. Ci?gle powiększamy swoje doświadczenie, zdobywamy kolejne certyfikaty, tak, aby nasi Klienci mogli skupią się na tym, co robią najlepiej – na swoim biznesie.

Odkryj zalety usługi Remote DBA:

Ciągła dostępność 24/7
Eksperci Remote DBA gwarantują naszym Klientom ciągłe wsparcie telefoniczne oraz przez internet - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, w zakresie każdego rodzaju problemu z bazą danych.

Gwarantowany czas reakcji
Wszystkie nasze plany serwisowe zakładają gwarantowany czas reakcji, do godziny od czasu zgłoszenia problemu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, łącznie z świętami.

Nasza rola i nasz przywilej
Powierzając nam swoje bazy danych, czynicie nas ich obrońcami. Gwarantujemy użycie całej naszej wiedzy i do?wiadczenia, tak aby Państwa bazy danych były ciągle dostępne.

Audyt wszystkich zmian w serwerze bazy danych
Wszystkie wykonywane czynności administracyjne są logowane do systemu monitorowania zleceń, który jest dostępny cały czas dla naszych Klientów. Pozwala to Państwu na dokładne monitorowanie zarówno bieżących, jak i przeszłych operacji wykonanych na Państwa serwerach.

System wczesnego powiadomienia (ALERT)
W trosce o zachowanie wysokiej dostępności i ciągłości pracy Państwa baz danych, stosujemy system wczesnego powiadamiania (ALERT). Nasze autorskie narzędzia pozwalają nam na wczesne wykrywanie zagrożeń oraz powiadamianie o nich, zanim wpłyną one negatywnie na pracę bazy danych. System pozwala na wczesne wykrycie i usunięcie zagrożenia zanim zauważą go użytkownicy lub Państwa Klienci.

Najwyższej klasy specjaliści
Nasza usługa da Państwa firmie dostęp do zespołu specjalistów z wielu dziedzin administracji bazą danych. Nasz zespół Remote DBA wyznacza najwyższy standard w zakresie zdalnego wsparcia serwerów baz danych, wszyscy konsultanci posiadają minimum 10-letnie doświadczenie techniczne, potwierdzone przez certyfikaty OCP DBA - Oracle Certified Professional Database Administrator i MCDBA - Microsoft Certified Database Administrator.

Brak długoterminowych kontraktów. Przejrzyste plany cenowe
Jesteśmy pewni jakości swoich usług, dlatego nie wiążemy naszych Klientów długoterminowymi umowami.

Miesięczne raporty wydajności
Pod koniec każdego miesiąca tworzymy raporty wydajności, pozwalające na analizę trendów oraz rekomendowanie zmian.


Potrzebujesz więcej informacji ?
Zadzwoń do nas 0 801 703 365 lub napisz
info@remotedba.plCopyright C 2009 RemoteDBA.pl. Created by Unigroup Sp. z o.o.